Wehrmannstraβe - Brochów na przestrzeni wieków

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wehrmannstraβe

ABC Brochowa > Ulice - mieszkańcy 1915

Wehrmannstraße 1915 - 3 Maja

Goihl Ernst, Schaffner, Wehrmannstraβe 1a
Schölzel Bernhard, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 1a
Tesche Hermann, Aushilfsschaff.,
Wehrmannstraβe 1a
Welzebock Johann, Werkstattarb.,
Wehrmannstraβe 1a
Wunder Reinhold, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 1a
Günther Paul, Rangierführer, Wehrmannstra
βe 1a I
Jakob
Julius, 1a I,  Aushilfsweichensteller, Wehrmannstraβe 1a I
Lindner
Wilhelm, Rassenbote, Wehrmannstraβe 1a I
Grabisch
Karl, Magazin Hilfsausseher., Wehrmannstraβe 1a II
Gebauer Paul, Lokomotivführer, Wehrmannstra
βe 1a II
Kleinert
Ernst, Aushilfsschaffner, Wehrmannstraβe 1a II
Obst
Max, Schlosser, Wehrmannstraβe 1a II
Riedel Alfons, Rengier,
Wehrmannstraβe 1a III
Koschmieder
Oskar, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 1b
Marschall
Paul, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 1b
Scharf
August, Arbtr.,
Wehrmannstraβe 1b
Kusche
Alois, Oberschlosser, Wehrmannstraβe 1b I
Weber Julius, Rangierer,
Wehrmannstraβe 1b I
Gärtner
Ernst, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 1b II
Blaseck
Otto, Bahnhofsarb., Wehrmannstraβe 1a III
Schiller Robert, pens. Hilfsschaff.,
Wehrmannstraβe 1b II
Wiener Paul, Maschinenputzer,
Wehrmannstraβe 1b II
Klinner Karl, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 1b III
Bischoff  Susanna, geb.Gonschorek, Schaffner
witwe, Wehrmannstraβe 1b III
Bentel
Hermann, Stellwerkoberschlosser, Wehrmannstraβe 2a II ( wcześniej Lieres Straβe 5 II)
Bösnel
Paul, Bahnarb., Wehrmannstraβe 2a
Jäschke Karl, Hilfsfeuerm.,
Wehrmannstraβe 2a
Müller Josef, Aushilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 2a
Reimelt
Karl, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 2a
Ackerman
Karl, Maschinerputzer, Wehrmannstraβe 2a I
Bock
Ernst, Hilfsschaffn., Wehrmannstraβe 2a I
Zoll Karl, Rangierer,
Wehrmannstraβe 2a I
Hocke
Albert, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 2a II
Jattke Ernst, Rangiererfürher,
Wehrmannstraβe 2a II
Urbansky August, Rangierer,
Wehrmannstraβe 2a II
Teszmer Friedrich, Rangierer,
Wehrmannstraβe 2a III
Friedrich
Berthold, Rangierer, Wehrmannstraβe 2b

Schlensog Hans, Aushilfsschaffner, Wehrmannstraβe 2b

Frey Ernst, , Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 2b I
Grabis
Hermann, Hilfsfeuerm.,Wehrmannstraβe 2b I
Laqua Herman, Rohlenlader,
Wehrmannstraβe 2b I
Kupke
Wilhelm, Schaffner, Wehrmannstraβe 2b I
Friedrich Ernst, Rangierführ., Wehrmannstra
βe 2b II
Hellmann
August, Bahnarb., Wehrmannstraβe 2b II
Hoffmann
Paul, Hilschaffner, Wehrmannstraβe 2b II
Krusch
Hermann, Schaffner, Wehrmannstraβe 2b II
Welz Robert, Arbtr.,
Wehrmannstraβe 2b III
Kluge geb. Sasowki Anna,
Schifferww, Wehrmannstraβe 2b III
Aust
Johann, Wehrmannstraβe 3a
Schwarzer Bruno, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 3a
Simon Hermann, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 3a
Weigmann Paul, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 3a
König
beg. Simon Martha, Hilfsschaffnww, Wehrmannstraβe 3a I
Maruschke Karl, Motorenwärt., Wehrmannstra
βe 3a I
Pusch
Heinrich, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 3a I
Berner Paul,
Maschinenputz, Wehrmannstraβe 3a II
Gelte
Paul, Schmied., Wehrmannstraβe 3a II
König
Robert, Schaffner, Wehrmannstraβe 3a II
Richter August, Hilfsweichensteller,
Wehrmannstraβe 3a II
Dartsch
geb. Bunt, Anna, Werkstätten=arbeiterww., Wehrmannstra
βe 3a III
Wieruch Robert, Maschinenputzer,
Wehrmannstraβe 3a III
Freund
Paul, Maschinenputz., Wehrmannstraβe 3b
Kauder
Paul, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 3b
Hampel
August, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 3b
Wallowsky Ernst, Arbtr.,
Wehrmannstraβe 3b
Hilger
Alfred, Hilfsweichenstell, Wehrmannstraβe 3b I
Hiller
Gustav, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 3b I
Koch
Wilhelm, Schaffner, Wehrmannstraβe 3b I
Kriening
Johann, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 3b I
Baselt
Adolf, Aushilfsfeuernt., Wehrmannstraβe 3b II
Breuer
Karl, Schaffner, Wehrmannstraβe 3b II
Jäschke
 Paul, Rangierer, Wehrmannstraβe 3b II
Jensch Julius, Pensionär, Wehrmannstra
βe 3b II
Speer Adolf, Hilfsfeuermann,
Wehrmannstraβe 3b III
Hoffmann
Paul, Bahnarbt., Wehrmannstraβe 4 III
Kille
Gustav, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 4a
Lipski Paul, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 4a
Schubert Johann, Maurer,
Wehrmannstraβe 4a
Musiol
Wilhelm, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 4a I

Schmidt August, Bahnarb., Wehrmannstraβe 4a I

Hassler Josef, Bur. Gehilfe, Wehrmannstraβe 4a I
Hanke Karl, Pensionär,  Wehrmannstra
βe 4a I
Meier
Josef, Hilfsweichensteller, Wehrmannstraβe 4a I
Berandt
Johann, Hilfsschaffn., Wehrmannstraβe 4a II
Grande
Josef, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 4a II
Melcher
Reinhold, Schaffner, Wehrmannstraβe 4a II
Nippert
Karl, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 4a II

Schmidt Karl, Rangiermstr., Wehrmannstraβe 4a II

Heit Reinhold, Bahnarb., Wehrmannstraβe 4a III
Kubitske
Friedrich, Hilfsweichensteller, Wehrmannstraβe 4b
Kusin
August, Rangierer, Wehrmannstraβe 4b pt.
Bischoff  
Hermann, Schlosser, Wehrmannstraβe 4b I
Grabis
Paul, Maschinenputzer, Wehrmannstraβe 4b I
Malitze Joseph, Fabrikarb.,
Wehrmannstraβe 4b I
Menzel
August, Borputzer, Wehrmannstraβe 4b I
Hanslok
Wilhelm, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 4b II
König
August, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 4b II
Auberka
Reinhard, Hilfsfeuernt., Wehrmannstraβe 4b II
Beblo
Wilhelm, Schlosser, Wehrmannstraβe 4b II
Kopietz Florian, Gärtner, Wehrmannstra
βe 4b III
Taubitz Eduard, Lampenwärter,
Wehrmannstraβe 4b III
Thuning geb. Liehr Anna, Kutscherww,
Wehrmannstraβe 4b III
Brieger
Paul, Hilfsschaffn., Wehrmannstraβe 5a
Schaschke Julius, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 5a
Schölzel Josef, Rangier,
Wehrmannstraβe 5a
Walter Bruno, Maschinputz.,
Wehrmannstraβe 5a
Borinsky
August, Schaffner, Wehrmannstraβe 5a I
Völkmel August, Bahnarb.,
Wehrmannstraβe 5a I
Witteck August, Maschinenputzer,
Wehrmannstraβe 5a I
König
August, Maschinenputzer, Wehrmannstraβe 5a II
Kroker
Paul, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 5a II
Vesper Karl, Hilfsweichensteller,
Wehrmannstraβe 5a II
Fischer
Richard, Schlosser, Wehrmannstraβe 5a III
Tempel Emil, Rohlenlader,
Wehrmannstraβe 5a III
Ullmann Friedrich, Maschinputz,
Wehrmannstraβe 5a III
Günther
Ernst, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 5b
Vogt Paul, Kohlenlader,
Wehrmannstraβe 5b

Schmidt Ernst, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 5b

Fiebig August, Rangierer, Wehrmannstraβe 5b I
Materne
Wilhelm, Arbatr., Wehrmannstraβe 5b I
Scheundel Joseph, Invalide,
Wehrmannstraβe 5b I
Thiel Karl, Rangiermstr.,
Wehrmannstraβe 5b I
Fabisch
Max, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 5b II
Krämer
Waldemar, Ofenbauer, Wehrmannstraβe 5b II
Biewald
Wilhelm, Arbtr., Wehrmannstraβe 5b III
Deger
Karl, Arbtr., Wehrmannstraβe 5b III
Jattke
Robert, Weichenschloss., Wehrmannstraβe 6a
Hellmann
Josef, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 6a

Schmiegel Gustav, Maschinenputz., Wehrmannstraβe 6a

Srowig Gustav, Arbtr., Wehrmannstraβe 6a
Böhm
Wilhelm, Schaffner, Wehrmannstraβe 6a I
Kroker Friedrich, Maschinenputz.,  
Wehrmannstraβe 6a I
Elsner
Ernst, Hilfsweichenstel., Wehrmannstraβe 6a I
Rathay
Wilhelm, Hilfsweichensteller, Wehrmannstraβe 6a I
Ripchen Paul, Arbtr.,
Wehrmannstraβe 6a I
Heinze
Julius, Arbt., Wehrmannstraβe 6a II
Klerner geb. Klinner Ant
onine, Ww, Wehrmannstraβe 6a II
Kretschmer
Hermann, Schaffner, Wehrmannstraβe 6a II
Späte Gustav, Bahnarb.,
Wehrmannstraβe 6a III
Speer Josef, Bahnarb.,
Wehrmannstraβe 6a III
Teuber
Paul, Hilfsweichensteller,
Wehrmannstraβe 6a III
Günther Karl, Schaffner,
Wehrmannstraβe 6b
Freund
Fritz, Rangier, Wehrmannstraβe 6b
Gotschalk Anton, Werkstättenarbeiter, Wehrmannstra
βe 6b
Nitzek
Karl, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 6b I
Taube Berthold, Schlosser,
Wehrmannstraβe 6b I
Wollny Ernst, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 6b I
Zeh August, Aushilfsweichen.,
Wehrmannstraβe 6b I
Jetzig
Robert, Maschinenputzer, Wehrmannstraβe 6b II
Klisch Hermann, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 6b II
Przybilla
Paul, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 6b II
Sunke Fritz, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 6b II
Ciachera
Johann, Hilfseuerm., Wehrmannstraβe 6b III
Matschofsky
Wilhelm,  Kranwärt., Wehrmannstra
βe 6b III
Fleischer
Gustav, Hilfsfeuerm., Wehrmannstraβe 7
Liesz
Hermann, Borkosthdl.,  Wehrmannstraβe 7
Willner Wilhelm, Weichensteller,
Wehrmannstraβe 7
Gabel
Franz, Schaffner, Wehrmannstraβe 7 I
Micknasz
geb. Krusche Selma, Weichenstellerww, Wehrmannstraβe 7 I
Olbrich
Eduard, Arbtr., Wehrmannstraβe 7 I
Wolff Wilhelm, Ob. Schaffner, Park
straβe 7 I
Berndt
August,  Bahnarb., Wehrmannstraβe 7 II
Kluge
Karl, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 7 II
Langer Paul, Rangierführer, Wehrmannstra
βe 7 II
Langner Georg, Rangierführer, Wehrmannstra
βe 7 II
Schönfeld Gustav, Magaz.  Ausfeher.,
Wehrmannstraβe 7 II
Fischer
Karl, Eisenbahnschaffner, Wehrmannstraβe 7 III
Blumberg
Paul, Locomotivheizer, Wehrmannstraβe 7 III
Müller Wilhelm,
Hilfsschaffner,  Wehrmannstraβe 7 III
Weiser Paul, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 7 III
Giewald August, Rangierführ., Wehrmannstra
βe 8 III
Bittner
Theodor, Maschinputz, Wehrmannstraβe 8a
Hellmann
Paul, Bahnarb., Wehrmannstraβe 8a
Kiowski
Paul, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 8a
Bias
Wilhelm, Hilfsschaffn., Wehrmannstraβe 8a I
Klimke Paul, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 8a I
Kroll Robert, Rangierführer, Wehrmannstra
βe 8a I
Nowack
Max, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 8a I
Bias
Karl, Hilfsschaffn., Wehrmannstraβe 8a II
Hoppe
Friedrich, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 8a II
Kroker Karl,
Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 8a II
Manglies
Paul, Maschinenputzer,  Wehrmannstraβe 8a II
Lohrmann Hermann, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 8a III
Winkelmann Josef, Bahnarbt.,
Wehrmannstraβe 8a III
Aussmann
Paul, Hilfsschaffn., Wehrmannstraβe 8a III
Gärtner
Alois, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 8a III
Faltin
Paul, Bahnarb., Wehrmannstraβe 8b
Kluge
Karl, Bahnarb., Wehrmannstraβe 8b
Klose
Julius, Bahnarb., Wehrmannstraβe 8b
Sambale Heinrich, Bahnarb.,
Wehrmannstraβe 8b
Scholz Friedrich, Schaffner,
Wehrmannstraβe 8b
Scholz Max, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 8b
Sauer Willi, Hilfsweichensteller,
Wehrmannstraβe 8b I
Simon August, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 8b I
Jobke
Richard, Rangierer, Wehrmannstraβe 8b II
Kroker
Gustav, Bahnarb., Wehrmannstraβe 8b II
Liebezeit Julius, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 8b II
Wolf
Alois, Schaffner,
Wehrmannstraβe 8b II
Hoffmann
Wilhelm, Aushilfsweichensteller, Wehrmannstraβe 8b III
Menge  
Heinrich, Borarb.,
Wehrmannstraβe 8b III
Sobiren Gottlieb, Bahnarb.,
Wehrmannstraβe 8b III
Bugiel
Johann, Hilfsschaffn., Wehrmannstraβe 9a

Schmalisch Kurt, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 9a

Griebsch Hermann, Bahntischler, Wehrmannstraβe 9a I
Hoffmann
Hermann, Hilschaffner, Wehrmannstraβe 9a I
Wenzel
August, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 9a I
Matterne
Erdman, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 9a II
Mischke
Karl, Arbtr., Wehrmannstraβe 9a II
Nitsche
Paul, Hilfsfeuerm., Wehrmannstraβe 9a II
Albrecht
Adolf, Wehrmannstraβe 9a III
Ammich
Hermann, Wehrmannstraβe 9a III
Beler
August, Hilfsschaffn., Wehrmannstraβe 9a III
Berude
Johann, Schaffner, Wehrmannstraβe 9a III
Ernst
Herman, Arbtr., Wehrmannstraβe 9a III
Gruner
Paul, Schaffner, Wehrmannstraβe 9b
Keil
Adolf, Aushilfsschaffner, Wehrmannstraβe 9b
Linde
Paul. Arbtr., Wehrmannstraβe 9b
Nachtigal
Karl, Feuerm., Wehrmannstraβe 9b
Paul
Hermann, Hilfsheiz., Wehrmannstraβe 9b
Fleischer
Paul, Rohlenlader, Wehrmannstraβe 9b I
Kiefer Paul,
Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 9b I
Langner Hermann, Werkstättenarb., Wehr
mannstraβe 9b I
Jattke Wilhelm, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 9b II
Schoeps Kurt, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 9b II
Tschierchske Gustav, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 9b II
Jattke Gottlieb, Schaffner,
Wehrmannstraβe 9b III
Prause
Robert, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 9b III
Schwiers Paul, Hilfsschaffner,
Wehrmannstraβe 9b III
Krause Oskar, Rangierführer, Wehrmannstra
βe 10
Kretschmer
Paul, Putzer, Wehrmannstraβe 10
Raupach Adolf, Ausseh.,
Wehrmannstraβe 10 I
Deichsel
Robert, Schaffner, Wehrmannstraβe 10 II
Drauscher
Kurt, Lokomotivheizer, Wehrmannstraβe 10 II
Heyduk
August, Hilfsschaffner, Wehrmannstraβe 10 II
Menzel
Ernst, Weichensteller, Wehrmannstraβe 10 III

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego