Wystawa fotografii - Brochów na przestrzeni wieków

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wystawa fotografii

Wieści Brochowskie > Artykuły > 2017

Wystawa Brochów na starej fotografii.


W dniu 14 marca 2017 r. otwarta została przy bibliotece nr 47 na ulicy Polnej stała wystawa pod tytułem Brochów na starej fotografii. Wystawa została zorganizowana przez Mariolę Michalską (kierownik biblioteki) wspólnie z Henrykiem Lochdańskim. Duże zaangażowanie ze strony Mariolii Michalskiej umożliwiło powstanie wystawy, która stała się własnością biblioteki.
Usytutuowanie wystawy na korytarzu szkoły przy bibliotece umożliwa jej oglądanie zarówno przez osoby przychodzące do biblioteki jak równiez uczniów szkoły.Na otwarcie wystawy przybyli uczniowie klasy ze Szkoły Podstawowej nr 80, którzy mogli dowiedzieć się więcej o zaprezentowanych na fotografiach miejscach przedwojennego Brochowa oraz zadać pytania dotyczące prezentowanych fotografii.


  


Należy nadmienić, że w styczniu br. dzięki uprzejmości Mariolii Michalskiej  uczniowie Szkoły Podstawowej nr 80  mogli uczystniczyć w pomieszczeniu biblioteki w prezentacji multimedialnej związanej z przedwojennym Brochowem, na której przedstawione zostało ponad 30 zdjęć przedstawiających centrum dawnego miasta. Zwyczajowo uczniowie mogli zadawać pytania związane z prezentowanymi zdjęciami oraz pytać się o inne miejsca związane z Brochowem.


Brochów 14 marca 2017 r.
Tekst: Henryk Lochdański, zdjęcia: Mariola Michalska

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego